Cloud Gaming Hub

Перша в Україні Спільнота користувачів сервісів хмарного геймінгу

TP-Link Archer C5400X – створений для хмарного геймінгу

Поділіться новиною з друзями

Починайте грати на будь-яких пристроях за допомогою сервісів хмарного геймінгу. Режим QoS, інтегрований у маршрутизатори серії Archer Gaming, розроблені спільно TP-Link та GeForce NOW, підтримує ваші хмарні ігри, визначаючи та надаючи пріоритет хмарному геймінгу. Цей режим QoS призначений для плавної та захопливої гри в хмарі.  

Пориньте у гру завдяки неймовірній тридіапазонній швидкості Wi-Fi AC5400 на частоті 2,4 ГГц (1000 Мбіт/с) і двох діапазонах 5 ГГц (2167 Мбіт/с). Три діапазони WiFi спрощують оптимізацію вашої мережі та залишаються конкурентоспроможними в запалі бою.

Виділіть один діапазон для ігрового трафіку, а решта два забезпечать високошвидкісний Wi-Fi для решти вашого дому. Або ввімкніть Smart Connect, щоб маршрутизатор зосередився на найкращому діапазоні Wi-Fi для кожного пристрою, інтелектуально підвищуючи його максимальну продуктивність

ПЛЮСИ

МІНУСИ

Короткий огляд

Не так давно нам пощастило протестувати маршрутизатор другого покоління Archer C5400 від TP-Link, який вразив нас своїми функціями підтримки хмарного геймінгу та неймовірною потужністю.

Завдяки додаванню «X» до назви, вставці червоних спалахів і використанню набагато агресивнішого формування, а також посиленню майже кожного аспекту апаратного забезпечення Archer C5400X від TP-Link є ігровим маршрутизатором для хмарних геймерів.

Але чи тільки для геймерів? Якщо ви можете впоратися зі стилем – який, слід сказати, є більш розбіжним, ніж дещо витонченіший вигляд різновиду не-X – тоді характеристики C5400X обіцяють суперпотужний маршрутизатор майже корпоративного класу, який може впоратися з будь-чим.

Це невипадкова ціна, це точно. Але чи зможе він відповідати всім заявленим характеристикам і допомогти користувачам хмарних ігрових сервісів покращити досвід гри? Дізнаймося.

Ви можете довіряти нашим оглядам

З 2017 року наша команда протестувала та оцінила десятки хмарних ігрових сервісів, щоб допомогти вам прийняти кращі рішення про те, який сервіс підійде саме вам.
Також ми тестуємо різні пристрої які допомагають вам грати з кращим досвідом.

Дизайн і особливості

Ви можете приймати власні рішення – просто майте на увазі, що якщо ви сховаєте маршрутизатор, щоб не образити відвідувачів, ви, швидше за все, побачите падіння пропускної здатності.


Однак тут є багато про що говорити з точки зору функцій. Почнемо з бездротової частини: повного 8-портового гігабітного комутатора. По-перше, це не типове явище на домашніх маршрутизаторах, але цей комутатор також робить трохи більше, підтримуючи агрегацію каналів. Це дозволяє об’єднати порти, щоб потенційно отримати передачу 2 Гбіт/с на пристрої NAS або ПК з підтримкою LACP. Ви також можете використовувати порт LAN у поєднанні з портом WAN для підключення до модема DOCSIS 3.1.

Прагнення до змішаної продуктивності мережі продовжується на стороні бездротового зв’язку MU-MIMO. C5400X працює з двома мережами 2167 Мбіт/с на частоті 5 ГГц (які відображаються як окремі мережі, що дає вам можливість формувати трафік залежно від того, де під’єднано), а також одним діапазоном 1000 Мбіт/с 2,4 ГГц.

Кожен із них підтримується окремим співпроцесором і працює від центрального чотириядерного процесора 1,8 ГГц із 1 ГБ оперативної пам’яті. Це важливий обчислювальний пристрій сам по собі.

Є маленькі додаткові речі. Він формує промінь, орієнтуючись на певні пристрої для максимальної пропускної здатності. Маршрутизатор має щось під назвою Rangeboost, що, як ми припускаємо, є терміном, який зводиться до «це має хороший діапазон», а не до чогось особливо технічного.

Він керує «Airtime Fairness», що є поглядом TP-Link на QoS для кількох пристроїв. Крім того, є безліч трюків для керування VPN, включаючи вбудовану підтримку OpenVPN і можливість розповсюдження каналу з п’ятьма підключеннями до вашого улюбленого постачальника VPN.

Якось неймовірно, але це ще не все. Є AV і батьківський контроль, а також налаштування пріоритетів пристроїв. Підтримка Alexa та IFTTT схожа на стандартний C5400 v2.

Під’єднайте USB-накопичувач, і ви зможете скористатися функціями NAS, і є навіть крихітна частина хмарного сховища безпосередньо на маршрутизаторі, за його брандмауером.

Продуктивність

У нас немає жодних претензій щодо здатності C5400X забезпечити користувачам відмінну пропускну здатність. Ніякої – хоча, якщо ви використовуєте пристрій, обмежений діапазоном 2,4 ГГц, ви можете бути не настільки задоволені.

Поряд із маршрутизатором ми досягли пристойних 68 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц і неймовірно швидких 176 Мбіт/с на діапазоні 5 ГГц при підключенні (теоретично), яке може досягати 200 Мбіт/с. Відійшовши до кількох відомих чорних плям навколо квартири, C5400X впорався з прийнятною частотою 2,4 ГГц 27 Мбіт/с в сусідній квартирі, те саме місце на частоті 5 ГГц якимось чином досягло 154 Мбіт/с.

На тому ж поверсі, приблизно 20 метрів від маршрутизатора, він показав швидкість 37 Мбіт/с на 2,4 ГГц і досяг свого піку в нашому тестуванні, показавши чудові 181 Мбіт/с на 5 ГГц.

Швидкість завантаження була однаковою в різних діапазонах і місцях, щоразу досягаючи приблизно 25 Мбіт/с. Це те, чого ми очікуємо від нашого сильно незбалансованого зв’язку.

Реально кажучи, продуктивність 2,4 ГГц тут непогана – це просто стандартна продуктивність 2,4 ГГц. І це досить добре, тому що C5400X має набагато кращий діапазон, ніж наш стандартний маршрутизатор. На діапазоні 5 ГГц це неймовірно добре.

Ціна і наявність

Ось найболючіша частина. TP-Link Archer C5400X можна придбати приблизно за 14 тис. грн. Озираючись навколо під час огляду, є і такі компанії, які виставляють на продаж пристій дорожче або дешевше. Але різниця в ціні загалом незначна.

Якщо використовувати цю середню ціну і поглянути на минулу модель – C5400 v2, ми побачимо, що вона навіть дорожча – в середньому 14500 грн. Чому так, ми наразі не розуміємо.

Існує також конкуренція, про яку варто хвилюватися. 

Наприклад Predator Connect W6 дешевший в середньому на 5000 гривень. По функціоналу нічим не гірший за описану в цій статті модель. Але все ж таки вирішувати саме Вам, який пристрій придбати.

Висновок та загальна оцінка

Безсумнівно, він буде дивовижним з точки зору свого зовнішнього вигляду, але TP-Link C5400X є чудовим маршрутизатором із логічними та фізичними функціями, щоб задовольнити жадібних до пакетів геймерів. Його легко налаштувати, легко адмініструвати та легко забути про нього після запуску.

Крім того, ця штука швидка. Дуже швидко. І ми були вражені кількістю функцій TP-Link, які містяться на задній частині. Якби ми активно транслювали або грали в ігри, і не потребували покриття суцільної сітчастої мережі, це був би найкращий вибір.

Якщо ви шукаєте щось, що підійде як вашій родині, так і вашим власним уподобанням щодо зловживання мережею, це чудовий вибір.

Це чудовий вибір, якщо принаймні ви можете собі це дозволити. C5400X неймовірно дорогий, і якщо ви не збираєтеся користуватися перевагами його багатьох функцій, тут є певний рівень надмірності, який коштуватиме вам більше, ніж вам абсолютно потрібно витратити; його більш розумний молодший брат, C5400 v2, мабуть, так само хороший для більшості людей за трохи нижчою ціною.

Copyright 2023 © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.