Cloud Gaming Hub

Перша в Україні Спільнота користувачів сервісів хмарного геймінгу

Steelseries Nimbus+ геймпад для хмарних ігор

Поділіться новиною з друзями

Розроблений спеціально для Apple Gaming, бездротовий контролер Nimbus+ для iOS надає ігровий досвід консольної якості на iPhone, iPad, iPod і Apple TV. Використовуйте свій контролер Nimbus+, щоб грати в тисячі ігор на всіх своїх пристроях Apple. Завдяки найпопулярнішим іграм для кожного жанру ви матимете повний контроль над улюбленими іграми. Вбудована акумуляторна батарея, що перезаряджається на 50 годин, гарантує, що вам не доведеться турбуватися про те, що геймпад розрядиться. Ергономічний дизайн, чуйні тригери та кнопки, джойстики, які можна натискати, і ряд варіантів підключення Apple роблять Nimbus+ найкращим рішенням для виведення ігор Apple на новий рівень.

ПЛЮСИ

МІНУСИ

Короткий огляд

Nimbus+ — це контролер Bluetooth для використання з iOS, сумісний із великою кількістю пристроїв Apple. Підтримуються iPhone, починаючи з 6, iPad, Apple TV 4-го покоління та Mac. Однак ми здебільшого тестували це на iPhone 11, використовуючи кріплення, що входить у комплект.

Кріплення кріпиться до задньої частини за допомогою двох зубців, які вставляються в задню частину контролера Nimbus. Спочатку цей процес здався трохи незграбним, і ми не були впевнені, що зробили це правильно. Однак, повернувшись до нього трохи пізніше, виявили, що кріплення досить надійне. Штовхання контролера зовсім не послабило його.

Дві виїмки відкриваються з кріплення, щоб утримувати ваш iPhone. Верхня половина може висуватися, щоб звільнити місце для вашої конкретної моделі, а потім закриватися на ній, обережно закріплюючи телефон, як лещата, незалежно від його розміру. Це один із наших улюблених аспектів дизайну Nimbus+ — на відміну від Razer Kishi, вам не потрібно знімати корпус пристрою, щоб використовувати його з контролером.

Ви можете довіряти нашим оглядам

З 2017 року наша команда протестувала та оцінила десятки хмарних ігрових сервісів, щоб допомогти вам прийняти кращі рішення про те, який сервіс підійде саме вам.
Також ми тестуємо різні пристрої які допомагають вам грати з кращим досвідом.

Що стосується самого контролера, то його конструкція міцна, але легка, міцніша за контролер Switch Pro, але не важча. Його чотири кнопки на лицьовій стороні збігаються з буквеним позначенням контролера Xbox, а всередині надруковані альтернативні позначення кольорів. Три кнопки навігації для опцій, головного екрана та меню займають середину, а кнопки бездротового з’єднання та індикатора рівня заряду акумулятора розташовані на задній панелі, майже приховані кріпленням.

Його тактильний D-Pad чуйний і задовольняє, хоча його клацання може бути трохи голосним. В іншому випадку кнопки на лицьовій стороні приємно легкі, а джойстики, які можна натискати, добре реагують під час гри на зразок Clap Hanz Golf, де точність має вирішальне значення. Найбільш дивовижними, на наш погляд, є тригери «Ефект Холла». L2/R2 можна натискати з такою ж чіткою точністю, як і кнопки на лицьовій стороні, що підходить для аркадної природи багатьох мобільних ігор. Вони можуть не працювати так добре на контролері консолі, особливо з появою тактильного зворотного зв’язку, але нам цікаво побачити, як ця технологія працюватиме в іншому місці.

Фізично Nimbus+ дуже міцний. Єдина практична скарга полягає в тому, що його може бути трохи складно поставити, коли ваш телефон встановлений. Нам довелося знайти щось, на що можна його сперти, або ненадійно збалансувати на спускових гачках і кріпленні, тримаючи руків’я в повітрі. Але крім цього, акумулятор потужний, монтувати та знімати телефон легко, а контролер можна порівняти з офіційними панелями для консолі.

Однак тут виникає системна проблема, як це було під час огляду Razer Kishi. Багато мобільних ігор просто не створені для контролерів через їх дизайн чи відсутність периферійної підтримки. Якщо ваша улюблена гра на вашому телефоні використовує інтерфейс користувача з величезними сенсорними кнопками, швидше за все, їй не знадобиться такий контролер.

З огляду на це, якщо у вас є підписка на Apple Arcade, ви, ймовірно, знайдете, чим насолоджуватися з Nimbus+. 

Але ми ще не обговорили те, заради чого і придбали цей геймпад – використання з хмарними ігровими сервісами. Нам вдалося протестувати кілька сценаріїв використання. Загалом нам вдалося пограти за допомоги цього пристрою майже в усі ігри через GeForce NOW. Чому майже всі? Тому що деякі проєкти все ще не підтримують геймпади або неадекватно з ними працюють. Найкращий досвід ми отримали в грі FORTNITE. Керування було дуже плавним, без затримок. Звичайно, весь геймплей залежить від якості вашого інтернету. 

Висновок та загальна оцінка

Перш ніж купувати, варто ще раз перевірити свою бібліотеку в хмарних ігрових сервісах та переконатись, що ваші улюблені ігри мають офіційну підтримку геймпадів. Також, якщо ви будете грати через App Store, перевірте бібліотеку на наявність ігор із підтримкою контролера. Існує багато не аркадних ігор, які ідеально інтегруються з Nimbus+, особливо якщо ви любите старі ігри — Castlevania: Symphony of the Night і Final Fantasy III показали себе ідеально.

Безсумнівно, Nimbus+ перевершує Kishi у кожній категорії. Він значно дешевший, практичніший завдяки кріпленню, що розширюється, і більш безпечний і чуйний.

В середньому ціна на геймпад в Україні складає 3 тис. грн.

Copyright 2023 © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.