Ціна акцій Ubisoft різко зросла, й ось чому

З’явилися чутки про викуп компанії Ubisoft, у результаті чого ціни на її акції досягли рекордного рівня. Після фінансових потрясінь засновники французької компанії, сім’я Гіллемот, намагалися запобігти поглинанню компанії в минулому, але після незмінно поганих результатів ефективність керівництва компанії була поставлена під сумнів.
Французький розробник ігор перебуває під сильним тиском, і керівники хочуть переконатися, що наступний великий реліз стане таким же хітом, як і очікується. Нещодавно компанія запустила внутрішню перевірку, щоб з’ясувати, як привернути увагу якомога більшої кількості геймерів. Виявляючи та переглядаючи недоліки у своєму підході до розробки та публікації ігор, компанія прагне зробити себе більш «орієнтованою на гравця» та повернути свій вплив. Ці ініціативи були зроблені, щоб принести користь акціонерам компанії, а також знайти ще більшу аудиторію для ігор видатного розробника.
Стрибок цін на акції Ubisoft

Reuters повідомляє, що акції французів підскочили на понад 30% після повідомлення Bloomberg про те, що компанія може бути продана. Повідомляється, що власник Riot Games Tencent вже володіє майже 10% Ubisoft, у порівнянні з сім’єю Гіллемот, яка зараз керує компанією та володіє 15%.
Зазначається, що обидві групи розглядають можливість викупу французької студії, що може врятувати бізнес від фінансових проблем. Після публікації звіту Bloomberg про продаж, ціни на акції Ubisoft зросли до 13,34 євро, що стало історичним одноденним стрибком для корпорації.
Стало зрозуміло, що це бажаний крок в очах багатьох інвесторів французького розробника ігор. Раніше такі інвестори, як AJ Investments, відомий міноритарний акціонер, висловили бажання, щоб Юбісофт стала приватною після падіння цін на її акції. Акції компанії впали на 10%, що сигналізує про потенційний 10-річний мінімум для компанії, яка шукає шлях до відродження.
Загальна думка полягає в тому, що навіть якщо розробник та видавець ігор створює досить добре сприйняті ігри, потрібно щось зробити, щоб забезпечити продажі цих ігор. Star Wars Outlaws не виправдала очікувань студії щодо продажів, попри велику кількість позитивних відгуків. Просто не здається, що гра привернула достатньо уваги, що проблематично, враховуючи, наскільки жорстка конкуренція в галузі. Звісно, Assassin’s Creed Shadows багато чого вплинуло на те, що, безсумнівно, зіграло певну роль у її затримці до 14 лютого 2025 року. Є ймовірність, що якщо витратити більше часу на шліфування гри, вона може стати хітом, який залишить Ubisoft у кращому становищі, і це те, що компанія дійсно може використати прямо зараз.
А як вам така новина? Залиште свій коментар нижче.
Слідкуйте за нашими новинами у соцмережі X (Twitter), Google News, приєднуйтесь до нашої спільноти у Discord.